7 безкоштовних сервісів для дизайнерів-початківців

7 безкоштовних сервісів для дизайнерів-початківців

August 29, 2022
Підібрати шрифти, що поєднуються - Fontjoy

Fontjoy генерує набори шрифтів, що візуально поєднуються, наприклад, для заголовка, підзаголовка і тексту. Сервіс бере приклади з Google Fonts, і більшість з них можна завантажити безкоштовно. Для створення добірок Fontjoy використовує машинне навчання, вихідний код проєкту можна подивитись на Github.


Знайти безкоштовні іконки - Flaticon

В колекції Flaticon майже два мільйони зображень. Серед них логотипи популярних сервісів, зображення предметів та людей, які можна перефарбовувати та зберігати у різних форматах. Однак для використання іконок у комерційних цілях потрібно вказати авторство або оформити передплату.


Підібрати кольорову гаму - Coolors

Coolors допомагає створити палітру відтінків, що добре поєднуються. Користувач зможе обрати колір, що сподобався, і згенерувати схожі або, навпаки, контрастні. На сайт можна завантажити фотографію, і сервіс виокремить кольори, що на ній зустрічаються. Coolors також адаптований для людей з особливостями зору, наприклад, із дальтонізмом.


Розпізнати й завантажити шрифт, що сподобався - Font Squirrel

Під час використання Font Squirrel легко відшукати необхідний шрифт за допомогою скриншоту. Програма пропонує завантажити як точну копію шрифту, так і схожі з ним.


Надихнутись прикладами логотипів - Logobook

Засновники Logobook зібрали приклади готових логотипів різних компаній. Для зручності вони згруповані за темами та візуальними складовими. Користувач зможе обрати логотип з необхідної йому сфери (наприклад, мистецтва) або той, що містить певний символ чи літеру.


Створити інфографіку - Infogram

У застосунку Infogram зручно візуалізувати дані: створювати та анімувати інфографіку і графіку (анімація доступна лише для використання на вебсторінках). На сервісі є підказки та навчальні матеріали, наприклад, поради, який вид графіка краще обрати в залежності від типу даних.Спробувати себе в прототипуванні - Figma

Figma — один з найвідоміших графічних редакторів. З його допомогою створюють прототипи застосунків,  можуть додавати анімацію та редагувати проєкти сумісно. Сервіс кроссплатформений та може використовуватись як через смартфон, так і через ноутбук.


Що потрібно пам’ятати при підготовці прототипу до розробки

Що потрібно пам’ятати при підготовці прототипу до розробки

Помилки, які часто допускають новачки, та способи їх уникнення

Design
5 книг для продуктового дизайнера

5 книг для продуктового дизайнера

Про те, як влаштовані інтерфейси з погляду розробників, про різницю між хорошим та поганим дизайном та про аналіз потреб користувачів

Design
Що таке референси і навіщо вони потрібні

Що таке референси і навіщо вони потрібні

Коли чужі картинки у проекті перетворюються з плагіата на робочий інструмент.

Design