Fontjoy генерує набори шрифтів, що візуально поєднуються, наприклад, для заголовка, підзаголовка і тексту. Сервіс бере приклади з Google Fonts, і більшість з них можна завантажити безкоштовно. Для створення добірок Fontjoy використовує машинне навчання, вихідний код проєкту можна подивитись на Github.
В колекції Flaticon майже два мільйони зображень. Серед них логотипи популярних сервісів, зображення предметів та людей, які можна перефарбовувати та зберігати у різних форматах. Однак для використання іконок у комерційних цілях потрібно вказати авторство або оформити передплату.
Coolors допомагає створити палітру відтінків, що добре поєднуються. Користувач зможе обрати колір, що сподобався, і згенерувати схожі або, навпаки, контрастні. На сайт можна завантажити фотографію, і сервіс виокремить кольори, що на ній зустрічаються. Coolors також адаптований для людей з особливостями зору, наприклад, із дальтонізмом.
Під час використання Font Squirrel легко відшукати необхідний шрифт за допомогою скриншоту. Програма пропонує завантажити як точну копію шрифту, так і схожі з ним.
Засновники Logobook зібрали приклади готових логотипів різних компаній. Для зручності вони згруповані за темами та візуальними складовими. Користувач зможе обрати логотип з необхідної йому сфери (наприклад, мистецтва) або той, що містить певний символ чи літеру.
У застосунку Infogram зручно візуалізувати дані: створювати та анімувати інфографіку і графіку (анімація доступна лише для використання на вебсторінках). На сервісі є підказки та навчальні матеріали, наприклад, поради, який вид графіка краще обрати в залежності від типу даних.
Figma — один з найвідоміших графічних редакторів. З його допомогою створюють прототипи застосунків, можуть додавати анімацію та редагувати проєкти сумісно. Сервіс кроссплатформений та може використовуватись як через смартфон, так і через ноутбук.
Уміння проводити дослідження - важлива навичка в роботі продакт менеджера. З їх допомогою можна перевірити гіпотезу про продукт, прийняти рішення про запуск нових функцій і краще зрозуміти потреби та проблеми користувачів. Ми склали добірку ключових методів дослідження, порівняли їх і описала ситуації, коли їх слід застосовувати.
Чим займаються веброзробники, які сфери існують в професії та чим вони відрізняються одна від одної
Помилки, які часто допускають новачки, та способи їх уникнення