7 безкоштовних сервісів для дизайнерів-початківців

7 безкоштовних сервісів для дизайнерів-початківців

August 29, 2022
Підібрати шрифти, що поєднуються - Fontjoy

Fontjoy генерує набори шрифтів, що візуально поєднуються, наприклад, для заголовка, підзаголовка і тексту. Сервіс бере приклади з Google Fonts, і більшість з них можна завантажити безкоштовно. Для створення добірок Fontjoy використовує машинне навчання, вихідний код проєкту можна подивитись на Github.


Знайти безкоштовні іконки - Flaticon

В колекції Flaticon майже два мільйони зображень. Серед них логотипи популярних сервісів, зображення предметів та людей, які можна перефарбовувати та зберігати у різних форматах. Однак для використання іконок у комерційних цілях потрібно вказати авторство або оформити передплату.


Підібрати кольорову гаму - Coolors

Coolors допомагає створити палітру відтінків, що добре поєднуються. Користувач зможе обрати колір, що сподобався, і згенерувати схожі або, навпаки, контрастні. На сайт можна завантажити фотографію, і сервіс виокремить кольори, що на ній зустрічаються. Coolors також адаптований для людей з особливостями зору, наприклад, із дальтонізмом.


Розпізнати й завантажити шрифт, що сподобався - Font Squirrel

Під час використання Font Squirrel легко відшукати необхідний шрифт за допомогою скриншоту. Програма пропонує завантажити як точну копію шрифту, так і схожі з ним.


Надихнутись прикладами логотипів - Logobook

Засновники Logobook зібрали приклади готових логотипів різних компаній. Для зручності вони згруповані за темами та візуальними складовими. Користувач зможе обрати логотип з необхідної йому сфери (наприклад, мистецтва) або той, що містить певний символ чи літеру.


Створити інфографіку - Infogram

У застосунку Infogram зручно візуалізувати дані: створювати та анімувати інфографіку і графіку (анімація доступна лише для використання на вебсторінках). На сервісі є підказки та навчальні матеріали, наприклад, поради, який вид графіка краще обрати в залежності від типу даних.Спробувати себе в прототипуванні - Figma

Figma — один з найвідоміших графічних редакторів. З його допомогою створюють прототипи застосунків,  можуть додавати анімацію та редагувати проєкти сумісно. Сервіс кроссплатформений та може використовуватись як через смартфон, так і через ноутбук.


Методи досліджень для продуктових менеджерів

Методи досліджень для продуктових менеджерів

Уміння проводити дослідження - важлива навичка в роботі продакт менеджера. З їх допомогою можна перевірити гіпотезу про продукт, прийняти рішення про запуск нових функцій і краще зрозуміти потреби та проблеми користувачів. Ми склали добірку ключових методів дослідження, порівняли їх і описала ситуації, коли їх слід застосовувати.

Design
Джунглі веброзробки: як не заплутатися серед фронтенду і бекенду

Джунглі веброзробки: як не заплутатися серед фронтенду і бекенду

Чим займаються веброзробники, які сфери існують в професії та чим вони відрізняються одна від одної

Front End
Що потрібно пам’ятати при підготовці прототипу до розробки

Що потрібно пам’ятати при підготовці прототипу до розробки

Помилки, які часто допускають новачки, та способи їх уникнення

Design